Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

 

No i karuzela wyścigów sezonu 2014 dobiegła końca. W motocrossie, enduro i cross country zarówno w quadach jak i w motocyklach. Motocross zakończył się na rywalizacji w strefach, nasi zawodnicy startowali w Mistrzostwach Strefy Północnej w której punktowali:

 

Leszek Kulesza MX Masters 644 punkty, jednocześnie wygrywając klasę Masters, Maksymilian Chwalik MX65 274 punkty, ale swoją rywalizacje rozpoczął dopiero od 4 rundy i uplasował się na 14 miejscu, punktowali również Bartosz Wiśniewski,Rafał Pomorski,Andrzej Goleń co w efekcie końcowym dało Naszemu klubowi 14 pozycje w Mistrzostwach Strefy Północnej. Tydzień temu dobiegła końca rywalizacja w wyścigach Enduro w których reprezentowało nas dwoje zawodników:

Rafał Pomorski i Andrzej Goleń którego w tym sezonie prześladowały awarie motocykla i kontuzje co w końcowej klasyfikacji w klasie Masters wywalczył 5 pozycje. O dużym pechu może powiedzieć Rafał Pomorski, który do ostatniego dnia zajmował 3 pozycje, by na skutek błędu sędziego lub chronometrażu w klasyfikacji końcowej zostaje przesunięty zawodnik z klasy E2,E3 do E1  zabiera punkty Naszemu zawodnikowi, a w efekcie traci 3 pozycje w klasyfikacji generalnej mając tyle samo punktów 106 ląduje na pozycji 4. Nasz klub GKM Bałtyk kończy sezon na 5 pozycji.Na koniec wisienka na torcie Cross Country w tej rywalizacji w klasie Senior 2 Tymoteusz Jocz kończy na pierwszym miejscu z ilością 574 punktów stając na "pudle" 7 razy w tym 3 razy na najwyższym. GKM Bałtyk w rywalizacji klubowej Cross Country zajęli 8 pozycję, a na ten sukces złożyły się występy innych Naszych zawodników: Bartosz Wiśniewski 7 pozycja w klasie Masters, w tej samej klasie Jacek Witos pozycja 8, Andrzej Goleń na 16 pozycji zakończył rywalizacje w klasie Masters. W klasie Senior 1 Rafał Pomorski zakończył na 13 miejscu, a Mateusz Wyrostek na pozycji 33. Wszystkim Zawodnikom dziękujemy za dostarczone emocje w mijającym sezonie i życzymy samych wysokich lokat w przyszłym.